Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uTorrent 3.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2009
Data modyfikacji: 18.02.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 86205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis uTorrent 3.3

Program uTorrent (czytaj: mikrotorrent, inna pisownia to μTorrent) jest bezpłatnym klientem sieci BitTorrent. To, co wyróżnia go ze sporego grona konkurencyjnych aplikacji to specjalny nacisk na minimalne zużycie zasobów komputera. Niezwykle mały rozmiar aplikacji to wynik użycia zamienników dla dużych bibliotek języka C++. W wyniku tego zabiegu program osiąga doskonałe efekty wydajności bez utraty funkcjonalności. Godna pochwały jest również dbałość o użytkowników nieanglojęzycznych. Program oferowany jest w pięćdziesięciu wersjach językowych. Plik językowy pliku uTorrent, w tym wersja pl, można wygodnie pobrać bezpośrednio z programu (szczegóły pod spodem). Wypróbuj uTorrent – pobierz program i pliki językowe już teraz.

Program uTorrent charakteryzuje prosta obsługa i pozwala nawet początkującemu użytkownikowi szybko i skutecznie pobrać żądany plik z internetu. uTorrent może pobierać jednocześnie wiele plików. W uTorrent proces download jest w pełni konfigurowalny - można przerwać ściąganie, wstrzymać je, uruchomić ponownie, ustawić priorytet ściagania. Istnieje możliwość ustawienia stopnia zajęcia łącza, zarówno globalnie jak i jednostkowo. uTorrent obsługuje Unicode, UPnP, super-seeding, szyfrowanie protokołu (PE), wymianę listy peerów (PEX) oraz czytnik RSS.

uTorrent obsługuje zdecentralizowane sieci poprzez DHT, które są kompatybilne z siecią BitTorrent, posiada ma mechanizm wykrywania lokalnych peerów oraz umożliwia obsługę trackerów HTTPS. Dla lubiących zmieniać wygląd programu przygotowano efektowne skórki. W przypadku jakichkolwiek problemów z uTorrent lub jeśli ustawienia programu sprawiają ci kłopot a pliki wydają się być pobierane zbyt wolno, na stronie oficjalnej programu (www.utorrent.com) można skorzystać z bogatej dokumentacji technicznej, podyskutować na forum lub kanale IRC. Pobierz uTorrent za free.

Najnowszy uTorrent posiada obsługę protokołu UDP. Użyty w wersji alpha uTorrent 3 protokół uTP został znacznie ulepszony, naprawiono wiele zauważonych usterek oraz dodano usprawniania w działaniu. W najnowszym uTorrent konfiguracja w czasie instalacji będzie jeszcze prostsza w związku z dodaniem funkcji automatycznego rozpoznania szybkości łącza. W tym miejscy wypada przypomnieć, że uTorrent 3.3 to nadal wersja testowa. Na używanie uTorrent 3.3 i download plików programem w wersji beta powinny zdecydować się przede wszystkim osoby gotowe program testować a zauważone błędy zgłaszać do producenta. Jeśli wolisz wersję stabilną uTorrent, ściągnij uTorrent 3.3, który jest obecną wersją stabilną programu. Najnowszy uTorrent ma możliwość oglądania filmu podczas jego ściągania.

Spolszczenie

uTorrent działa po polsku. Aby uzyskać wersję polską uTorrent potrzebne jest spolszczenie. Aby pobrać spolszczenie, w menu programu wybierz Options a następnie Preferences a w Languages kliknij More. Zostaniesz połączony ze stroną oficjalną, gdzie należy pobrać pliki językowe – Download Languages. Kiedy plik pojawi się na dysku wystarczy w meny wybrać Help a następnie Dowload Translation. Program automatycznie zmieni język na polski.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest uTorrent to freeware – całkowicie bezpłatnie. uTorrent nie jest trial. Pobierz uTorrent za darmo i ściągaj pliki z internetu szybciej i wydajniej.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich można zainstalować uTorrent to: Windows 7, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003 oraz Windows Vista. Program działa na edycjach systemów 32-bit i 64-bit.

Pobierz uTorrent 3.3 i przetestuj najnowszą wersję popularnego klienta BitLord. Najnowsza wersja stabilna uTorrent 3.3 do pobrania z naszego działu peer-2-peer.Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uTorrent 3.3

dodał: ~ss , 22.07.2012

ok thx bo sie bałem czy pobierąc:D

dodał: ~dAMIAN , 02.07.2012

Dobry ten Torrent:)

dodał: ~makspejn@wp.pl , 09.01.2010

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie