Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

µTorrent 2.0 Release Candidate 5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2010
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 9589

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis µTorrent 2.0 Release Candidate 5

Program µTorrent (czytaj: mikrotorrent, inna pisownia to uTorrent) jest bezpłatnym klientem sieci BitTorrent. Cechą charakterystyczną, która wyróżnia go ze sporego grona konkurencyjnych aplikacji to minimalne zużycie zasobów komputera. Niezwykle mały rozmiar aplikacji to wynik użycia zamienników dla dużych bibliotek języka C++, przez co program jest bardziej wydajny bez utraty funkcjonalności. Uwagę zwraca także ilość lokalizacji µTorrent. Program oferowany jest w pięćdziesięciu wersjach językowych. Plik językowy uTorrent 5 pl można pobrać bezpośrednio z programu (szczegóły pod spodem). Wypróbuj najnowszy uTorrent – pobierz już teraz.

Program µTorrent charakteryzuje prosta obsługa, co pozwala nawet początkującemu użytkownikowi szybko pobrać żądany plik z internetu. Za pośrednictwem µTorrent można ściągać jednocześnie wiele plików. W uTorrent 5 proces download jest w pełni konfigurowalny - można przerwać ściąganie, wstrzymać je, uruchomić ponownie, ustawić priorytet ściągania. Program jest wyposażony w wygodny terminarz, który pozwala ustawić stopień zajęcia łącza o rożnych godzinach i w różnych dniach tygodnia. µTorrent obsługuje Unicode, UPnP, super-seeding, szyfrowanie protokołu (PE), wymianę listy peerów (PEX) oraz czytnik RSS.

µTorrent obsługuje zdecentralizowane sieci poprzez DHT, które są kompatybilne z siecią BitTorrent, posiada ma mechanizm wykrywania lokalnych peerów oraz umożliwia obsługę trackerów HTTPS. Jeśli lubisz zmieniać wygląd programu, ze strony µTorrent do pobrania czekają skórki. W przypadku jakichkolwiek problemów z µTorrent, jego konfiguracją lub szybkością pobierania, na stronie oficjalnej programu "µTorrent.com" można skorzystać z bogatej dokumentacji technicznej, podyskutować na forum lub kanale IRC. Pobierz uTorrent za free.

Najnowszy µTorrent 2.0 Release Candidate 5 posiada obsługę protokołu UDP. Użyty w wersji alpha µTorrent 2 protokół uTP został znacznie ulepszony. W µTorrent 2 RC4 zostały naprawione usterki występujące w wersji poprzedniej. Dzięki wbudowanemu w mechanizm instalacji µTorrent speed testowi, który automatycznie rozpoznaje szybkości łącza, procesy ściągania same dostosują się do jakości twego łącza. W tym miejscy wypada przypomnieć, że µTorrent 2.0 Beta to nadal wersja testowa. Na używanie µTorrent 2.0 i download plików programem w wersji beta powinny zdecydować się przede wszystkim osoby gotowe program testować a zauważone błędy zgłaszać do producenta. Jeśli wolisz wersję stabilną µTorrent, ściągnij µTorrent 1.8.5, który jest obecną wersją stabilną programu.

Pamiętaj o poprawnej wersji pisowni programu. Przyjęte pisownie to µTorrent, uTorrent i mikrotorrent. Błędna pisownia (na przykład: u torrent, u torrent 5, mikro torrent, mikrotorent) utrudnia znalezienie oryginalnego programu w internecie. Pobierz najnowszy uTorrent 2.0 Release Candidate 5 tutaj.

Spolszczenie
Aby używać uTorrent po polsku należy wykonać następujące czynności. W menu programu wybierz Options a następnie Preferences a w Languages kliknij More. Zostaniesz połączony ze stroną oficjalną, gdzie należy pobrać pliki językowe – Download Languages. Kiedy plik pojawi się na dysku wystarczy w meny wybrać Help a następnie Dowload Translation. Program automatycznie zmieni język na polski.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest µTorrent to freeware – całkowicie bezpłatnie. Aby używać uTorrent 5 za darmo nie jest wymagana rejestracji ani żadne opłaty.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich można zainstalować µTorrent to: XP, Vista, Windows 7, 2000, i 2003. µTorrent obsługuje Windows 7 i Vista w wersjach 32-bit i 64-bit. Istnieją wersje µTorrent na Linux oraz Mac OS.

Gotowy na szybki download z µTorrent? Pobierz uTorrent 2 RC 5 lub obecną wersję stabilną  uTorrent 1.8.5 za free i używaj bez ograniczeń.

Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: µTorrent 2.0 Release Candidate 5

dodał: ~mati , 03.03.2010

jak sie z tego ściąga

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie