Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

µTorrent 1.8.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Ludwig Strigeus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 214 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 10006

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis µTorrent 1.8.4

µTorrent to bez wątpienia jeden z liderów jeśli chodzi o oprogramowanie obsługujące sieć torrent. Program pozwala zarówno na udostępnianie plików w sieci, jak i ich pobieranie. Jednym z  największych atutów µTorrent w full wersji jest mały rozmiar, oraz praktycznie nieodczuwalny wpływ aplikacji na pracę systemu, którego w porównaniu z innymi programami tego typu nie obciąża. µTorrent jest za darmo udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może sprawdzić ten klient sieci torrent na własnych oczach. Konfiguracja µTorrent jest bardzo prosta i pozwala przystosować program do praktycznie każdego łącza internetowego, dzięki czemu szybkość wymiany plików będzie najbardziej efektywna. Ustawienia w µTorrent nie są jednak skomplikowane i nawet kompletny laik nie powinien mieć problemów z wybraniem najlepszych parametrów, zwłaszcza że µTorrent jest po polsku. Program integruje się z posiadanym systemem, dzięki czemu pobrane pliki torrent są automatycznie pobierane zaraz po ich wybraniu. Ponadto program pozwala na wznawianie sesji, ustawianie priorytetów pobieranych plików, a nawet obejrzenie danego pliku wideo jeszcze przed kompletnym pobraniem w celu sprawdzenia jego wiarygodności. Wszystkie te opcje i wiele innych są za free w µTorrent, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych klientów sieci torrent. Możliwe jest oczywiście uruchomienie µTorrent pod XP i Vista ale twórcy nie zapomnieli także o posiadaczach najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, gdzie µTorrent spisuje się równie dobrze. Istnieją również specjalne wersje µTorrent na Linux i Mac. Download µTorrent w wersji pod systemy operacyjne ze stajni Microsoft znajdziesz poniżej.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: µTorrent 1.8.4

dodał: alemidobrze , 22.02.2009

GENIALNY - maly, nie obciaza i duzo konfiguracji - uzywam i polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie