Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StrongDC 2.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BigMuscle
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2011
Rozmiar: 6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 381

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StrongDC 2.4

StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu. Podobnie jak i w przypadku innych programów, także i download StrongDC++ jest całkowicie darmowy, zaś za używanie go nie trzeba płacić ani grosza. A czy warto wypróbować aplikację w działaniu?

Twórcy tego programu zrobili wszystko, aby użytkownik czuł możliwie największą satysfakcję z jego używania. Dlatego też wybrany plik może być pobierany jednocześnie z wielu źródeł, zaś zatrzymania i wznowienie transferu nie stanowi żadnego problemu. Aby transfer odbywał się szybciej, duże pliki dzielone są na mniejsze fragmenty. Zastosowano tu także inne ciekawe rozwiązanie – gdy mamy słaby transfer w czasie pobierania danych, aplikacja zwalnia wolne sloty.

Program ten przeznaczony jest na systemy operacyjne Windows. Możemy więc używać StrongDC++ na Windows 7, Vista i XP. Niestety, nie ma polskojęzycznego wydania aplikacji, przyda się zatem znajomość angielskiego do jego obsługi. Tym bardziej, że program posiada liczne możliwości konfiguracji, między innymi ustalanie filtrów użytkowników i sieci. StrongDC++ oceniany jest przez użytkowników dość pozywanie, może warto więc zainteresować się nim? To aplikacja mająca tysiące użytkowników, więc be problemu znajdziemy każdy plik, jakiego szukamy – zaczynając od gier, kończąc na filmach i rozbudowanych programach.

Aplikacji można używać na każdym systemie operacyjnym Windows – XP, Vista i Windows 7. Co się tyczy tych dwóch ostatnich, nie ma problemu w używaniu aplikacji zarówno na 32, jak i 64-bit.

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StrongDC 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie