Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soulseek 157 test 12d beta

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Rosalind & Nir Arbel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 841

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Soulseek 157 test 12d beta

SoulSeek to darmowa aplikacja typu peer-to-peer do wymiany plików z innymi użytkownikami. Soulseek umożliwia download danych ale to, co go wyróżnia spośród innych aplikacji Peer-2-Peer to nacisk na komunikację między użytkownikami. Dzięki SoulSeek użytkownicy o podobnych zainteresowaniach komunikują się ze sobą w specjalnie stworzonych pokojach - chatroomach. W ramach tych pokoi odbywa się wymiana plików. Program ma przyjazny interfejs więc obsługa nie sprawi nikomu problemów a brak Soulseek po polsku będzie prawie niezauważalny. Ściągnij Soulseek za free już teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Soulseek 157 test 12d betaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie