Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shareaza 2.3.1.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Shareaza
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 5.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 989

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Shareaza 2.3.1.0

Shareaza to klient sieci P2P potrafiący korzystać z 4 różnych sieci (BitTorrent, eDonkey2000, Gnutella i Gnutella2).

Największą zaletą programu jest możliwość wyszukiwania i pobierania tego samego pliku jednocześnie z różnych sieci. Ponad to program oferuje zaawansowane haszowanie plików, wiele zakładek wyszukiwań, podglądy komentarzy użytkowników i ich oceny. Shareaza ma wbudowany czat do komunikacji z innymi użytkownikami oraz przeglądarkę multimedialną do podglądu i odtwarzania pobieranych plików. Wygląd programu możemy zmieniać za pomocą skórek, a za pomoca pluginów rozszerzać możliwości programu o nowe funkcje.

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shareaza 2.3.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie