Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shareaza 2.5.5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Shareaza
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2010
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Shareaza 2.5.5

Jeśli zdarza Ci się od czasu do czasu wymieniać pliki metodą p2p, to mamy dla Ciebie ciekawa aplikację. To dostępna za free Shareaza, czyli klient tego typu sieci, który pozwala na ściąganie plików z czterech różnych – Gnutella 2, BitTorrent, eDonkey 2000 i GnuTella). Dzięki temu masz dostęp do olbrzymiej ilości plików mp3, filmów, gier i aplikacji. Zainteresowany? Jeśli tak, to pobierz Shareaza z tej strony i zobacz, jak spisuje się ona w praktyce.

Jaki funkcje oferuje ta aplikacja? Dostępna do pobrania Shareaza daje możliwość tworzenia kolekcji. Na czym to polega? Program grupuje tracklisty, okładki czy też opisy albumów w jedną paczkę. Dzięki temu wystarczy jedno kliknięcie, aby pobierać, co tylko się chce. Download Shareaza pozwoli Ci także na zapoznanie się z opiniami użytkowników na temat danych plików, czy to filmy, czy tez muzyka.

W sieci można spotkać różne opinie o Shareaza. Jedni bardzo chwalą sobie ta aplikację, inni narzekają na jej małą funkcjonalność. Którzy internauci mają rację? Sprawdź to samemu. Jako że Shareaza jest po polsku, nie będziesz mieć problemów z opanowaniem opcji aplikacji. Nadto konfiguracja Shareaza jest dziecinnie prosta i nawet bez naszej wersji językowej każdy poradziłby sobie z nią doskonale.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, program doskonale spisuje się pod Windowsami. Możesz więc wycisnąć pełnię możliwości z Shareaza na Windows 7, a także pod XP i Vista. Jeśli masz któryś z tych systemów, spróbuj! Przekonaj się, czy mają rację osoby wychwalające tą aplikację czy też Ci, którzy na nią narzekają.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shareaza 2.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie