Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

qBittorrent 2.9.0.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: qBittorrent
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 5,54 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 541

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis qBittorrent 2.9.0.1

qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o dużych możliwościach.

Program powstał w oparciu o aplikację libtorrent. qBittorrent wspiera UPnP i NAT-PMP, DHT, PeX, ma wbudowaną wyszukiwarkę oraz potrafi pobierać pliki .torrent z kanałów RSS. Posiada liczne pluginy min.: do filtrowania adresów IP, skanowania dysku w poszukiwaniu różnych plików. Aplikacja jest obecnie jedną z popularniejszych i znajduje się w czołówce obok takich programów jak BitComet czy uTorrent.

Podobne Peer 2 Peer

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: qBittorrent 2.9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie