Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morpheus 5.6.8.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: StreamCast Networks, Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1087

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Morpheus 5.6.8.0

Morpheus to bardzo popularny klient wymiany plików w sieciach P2P. Morpheus za darmo obsługuje sieci: BitTorrent, Neonet i Gnutella oraz posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, która pozwala na przeglądanie sieci w czasie pobierania plików. Morpheus 5.6.8.0 pozwala tworzyć i odsłuchiwać utwory oraz całe playlisty z muzyką i filmami. Program obsługuje również iTunes i pozwala na wgrywanie plików do iPoda. Morpheus po polsku nie został wydany ale obsługa jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią każdy, kto wcześniej używał programy Peer To Peer. Morpheus to program umożliwiający szybki download – wypróbuj teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morpheus 5.6.8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie