Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morpheus 5.6.8.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: StreamCast Networks, Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1089

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Morpheus 5.6.8.0

Morpheus to bardzo popularny klient wymiany plików w sieciach P2P. Morpheus za darmo obsługuje sieci: BitTorrent, Neonet i Gnutella oraz posiada wbudowaną przeglądarkę internetową, która pozwala na przeglądanie sieci w czasie pobierania plików. Morpheus 5.6.8.0 pozwala tworzyć i odsłuchiwać utwory oraz całe playlisty z muzyką i filmami. Program obsługuje również iTunes i pozwala na wgrywanie plików do iPoda. Morpheus po polsku nie został wydany ale obsługa jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią każdy, kto wcześniej używał programy Peer To Peer. Morpheus to program umożliwiający szybki download – wypróbuj teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morpheus 5.6.8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie