Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Limewire Ultra Accelerator 4.3.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Traffic Speeders
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 589

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Limewire Ultra Accelerator 4.3.1

LimeWire Ultra Accelerator jest dodatkiem do popularnego programu LimeWire. Dzięki LimeWire Ultra Accelerator download plików jest bardzo przyspieszony. Jak zapewniają autorzy, ten dodatek potrafi zwiększyć transfer nawet dwukrotnie. LimeWire Ultra Accelerator nie działa po polsku ale jego obsługa jest na tyle prosta, że średnio zaawansowani użytkownicy poradzą sobie z nim bez problemu. A co równie ważne, LimeWire Ultra Accelerator to freeware a więc możesz go używać bez ograniczeń za darmo. 

Uwaga!

Pobierz najnowszy LimeWire Download Accelerator dostępny na naszym wortalu.


Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Limewire Ultra Accelerator 4.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie