Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 5.2.13

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.09.2009
Rozmiar: 18MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 592

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 5.2.13

Program LimeWire 5.2.13 jest klientem P2P a więc umożliwia wymianę plików między komputerami. Protokoły, z jakimi łączy LimeWire 5.2.13 to Gnutella i BitTorrent. Z jego pomocą można przeszukiwać zasoby plików udostępnianych przez innych użytkowników, wymieniać i udostępniać pliki. Niestety, LimeWire 5.2.13 po polsku nie jest dostępne. Niemniej jednak z naszego serwisu można pobrać dla LimeWire 5.2.13 spolszczenie.

LimeWire 5.2.13 program różniący się nieco od innych klientów perr-to-peer. Można w nim udostępniać pliki tylko wybranym osobom wpisanym na listę przyjaciół. LimeWire 5.2.13 za darmo skanuje pliki w celu sprawdzenia ich bezpieczeństwa. Jeśli ściągany plik zawiera wirusa zostaje zablokowany. Sam program wolny jest od spyware czy adware. W LimeWire 5.2.13 download zintegrowany jest z iTunes. Wybierz LimeWire 5.2.13 i pobierz każdy plik przy pomocy funkcji wyszukiwania w zakładkach, automatycznej detekcji najszybszego źródła i automatycznie wznawianych transferów. LimeWire daje całkowitą kontrolę nad wymianą plików – można ustawić szybkość transferu lub blokować użytkowników.

Wymagania systemowe
LimeWire 5.2.13 dostępny w tym miejscu jest kompatybilny tylko z Windows XP. Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia działania LimeWire 5.2.13 na Windows 7. LimeWire 5.2.13 działa na Linux Ubuntu i Debian. LimeWire 5.2.13 w wersji pl nie jest dostępne.

Licencja
Dostępna tu, podstawowa wersja programu to LimeWire 5.2.13 Free i rozpowszechniana jest za darmo. Istnieją dwie rozszerzone wersje programu - LimeWire 5.2.13 PRO oraz Extended PRO. Za cenę 21.95USD lub 34.95USD otrzymamy lepsze wyniki wyszukiwania, przyspieszone ściąganie, dostęp do większej ilości źródeł oraz darmową pomoc techniczną. Różnicę między wersjami PRO stanowi długość licencji – wersja Pro działa 6 miesięcy a Extended PRO 12 miesięcy.

Pobierz LimeWire 5.2.13 to darmowy i szybko klient peer-2-peer. Zapraszamy do naszego działu P2P, znajdziesz tam, oprócz LimeWire 5.2.13, do pobrania wiele programów umożliwiających wymianę plików.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 5.2.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie