Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 5.1.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2009
Rozmiar: 15.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 7821

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 5.1.2

Nowa wersja programu LimeWire godna jest Internetu 2.0 z nastawieniem na kreatywność i dzielenie się z przyjaciółmi a jej kropką nad i jest ulepszony i wygładzony interfejs. 

LimeWire to szybki, prosty w użyciu program peer-to-peer wolny od oprogramowania szpiegowskiego, wyskakujących reklam i innych nieprzyjemnych niespodzianek. LimeWire, program na licencji open source, działa w oparciu o sieć Gnutella. Program napisany jest w języku Java dlatego też zużywa bardzo mało zasobów systemowych.

LimeWire oferowany jest w wersjach BASIC – bezpłatnej, która możesz ściągnąć już teraz z pobierz.pl oraz w wersji płatnej LimeWire PRO wyposażonej w dodatkowe funkcje i osobistą pomoc techniczną.

LimeWire to szybki, prosty i nowoczesny program peer-2-peer. Wersja darmowa LimeWire to zoptymalizowana wyszukiwarka lepiej lokalizująca pliki oraz przesiewająca niepoprawne wyniki wyszukiwania. Instalacja i obsługa programu jest bardzo prosta. LimeWire posiada funkcję konfiguracji połączenia, z którym poradzi sobie nawet początkujący użytkownik dzięki szczegółowemu tutorialowi.

Jedną ze szczególnych funkcji LimeWire jest działanie za firewallem, co ułatwia ściąganie plików. Program posiada odtwarzacz multimedialny oraz opcje podglądu plików w czasie ściągania a więc umożliwia sprawdzenie czy plik nie jest błędny. LimeWire obsługuje protokół bittorrent.

LimeWire umożliwia dzielenie się stworzonymi przez siebie plikami pod licencją Creative Commons. Ponadto przez LimeWire można wyszukiwać pliki autorskie internatów stworzone pod licencjami Creative Commons i Weedshare.

Nowością w LimeWire jest funkcja Advanced Tools pozwalająca uzyskać dokładne dane komputerów, z którymi dzielimy pliki a więc podobnie jak w klientach torrent, można sprawdzić adresy IP, przepustowość łącza oraz typ programu używanego przez danego użytkownika.

Poznaj nowe możliwości LimeWire Basic – ściągnij go za darmo z pobierz pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 5.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie