Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 5.1.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2009
Rozmiar: 15.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 7823

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 5.1.2

Nowa wersja programu LimeWire godna jest Internetu 2.0 z nastawieniem na kreatywność i dzielenie się z przyjaciółmi a jej kropką nad i jest ulepszony i wygładzony interfejs. 

LimeWire to szybki, prosty w użyciu program peer-to-peer wolny od oprogramowania szpiegowskiego, wyskakujących reklam i innych nieprzyjemnych niespodzianek. LimeWire, program na licencji open source, działa w oparciu o sieć Gnutella. Program napisany jest w języku Java dlatego też zużywa bardzo mało zasobów systemowych.

LimeWire oferowany jest w wersjach BASIC – bezpłatnej, która możesz ściągnąć już teraz z pobierz.pl oraz w wersji płatnej LimeWire PRO wyposażonej w dodatkowe funkcje i osobistą pomoc techniczną.

LimeWire to szybki, prosty i nowoczesny program peer-2-peer. Wersja darmowa LimeWire to zoptymalizowana wyszukiwarka lepiej lokalizująca pliki oraz przesiewająca niepoprawne wyniki wyszukiwania. Instalacja i obsługa programu jest bardzo prosta. LimeWire posiada funkcję konfiguracji połączenia, z którym poradzi sobie nawet początkujący użytkownik dzięki szczegółowemu tutorialowi.

Jedną ze szczególnych funkcji LimeWire jest działanie za firewallem, co ułatwia ściąganie plików. Program posiada odtwarzacz multimedialny oraz opcje podglądu plików w czasie ściągania a więc umożliwia sprawdzenie czy plik nie jest błędny. LimeWire obsługuje protokół bittorrent.

LimeWire umożliwia dzielenie się stworzonymi przez siebie plikami pod licencją Creative Commons. Ponadto przez LimeWire można wyszukiwać pliki autorskie internatów stworzone pod licencjami Creative Commons i Weedshare.

Nowością w LimeWire jest funkcja Advanced Tools pozwalająca uzyskać dokładne dane komputerów, z którymi dzielimy pliki a więc podobnie jak w klientach torrent, można sprawdzić adresy IP, przepustowość łącza oraz typ programu używanego przez danego użytkownika.

Poznaj nowe możliwości LimeWire Basic – ściągnij go za darmo z pobierz pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 5.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie