Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 4.18.8

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4457

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 4.18.8

Bardzo dobry klient sieci Peer 2 Peer działający w oparciu o sieć Gnutella. Program zużywa bardzo mało zasobów systemowych dzięki temu, że w całości napisany jest w języku Java.

Jest to bardzo prosty w instalacji i użytkowaniu program, dzięki któremu możemy wyszukiwać, pobierać i dzielić się plikami z innymi użytkownikami. Program oferuje przyjazny kreatora konfiguracji połączenia, a dla mniej doświadczonych użytkowników jest dostępny samouczek.
Program ma wiele zaleta, niewątpliwie największą z nich jest możliwość działania za zaporą ogniową, jeśli więc mamy problem ze ściąganiem plików w innych sieciach tutaj już go nie będziemy mieli. Program umożliwia wyszukiwanie wszelkiego rodzaju plików oraz zaawansowany filt pobieranych plików.

LimeWire jest wolny od oprogramowania szpiegowski typu spyware. Działa na licencji open-source.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 4.18.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie