Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 4.18.8

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 4457

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 4.18.8

Bardzo dobry klient sieci Peer 2 Peer działający w oparciu o sieć Gnutella. Program zużywa bardzo mało zasobów systemowych dzięki temu, że w całości napisany jest w języku Java.

Jest to bardzo prosty w instalacji i użytkowaniu program, dzięki któremu możemy wyszukiwać, pobierać i dzielić się plikami z innymi użytkownikami. Program oferuje przyjazny kreatora konfiguracji połączenia, a dla mniej doświadczonych użytkowników jest dostępny samouczek.
Program ma wiele zaleta, niewątpliwie największą z nich jest możliwość działania za zaporą ogniową, jeśli więc mamy problem ze ściąganiem plików w innych sieciach tutaj już go nie będziemy mieli. Program umożliwia wyszukiwanie wszelkiego rodzaju plików oraz zaawansowany filt pobieranych plików.

LimeWire jest wolny od oprogramowania szpiegowski typu spyware. Działa na licencji open-source.

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 4.18.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie