Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 5.5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.12.2009
Rozmiar: 28,66 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1651

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 5.5

Program LimeWire 5.5 to klient peer-to-peer pozwalający na wymianę plików między komputerami przez protokoły Gnutella i BitTorrent. Umożliwia download plików z internetu, przeszukiwanie zasobów udostępnianych przez innych użytkowników i udostępnianie plików. Niestety, nie jest dostępny LimeWire 5 po polsku. Niemniej jednak, z naszego serwisu można pobrać odpowiednie spolszczenie. Wypróbuj LimeWire 5 – pobierz wersję darmową i używaj bez ograniczeń.

Programom typu peer-to-peer nie jest łatwo wyróżnić się wśród konkurencji. Oprócz podstawowej funkcji, czyli wymiany plików, posiada rozbudowane opcje do obsługi społeczności użytkowników. W LimeWire możesz stworzyć listę przyjaciół i tylko wybranym osobom udostępniać zdjęcia, pliki video czy audio. Sprawdza pliki pod względem bezpieczeństwa a jeśli odkryje wirusa, niebezpieczny plik zostaje zablokowany. Sam program wolny jest od spyware czy adware.

W LimeWire można kontrolować wymianę plików – ustawić szybkość transferu lub blokować użytkowników. Szybkość wymiany danych i obsługi gwarantuje wyszukiwanie w zakładkach, automatyczna detekcja najszybszego źródła i automatycznie wznawianych transferów. Najnowszy LimeWire 5.4.6 posiada ulepszony panel informacji o plikach, wbudowany odtwarzacz multimedialny oraz lepsze mechanizmy wyszukiwania.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, które współpracują z LimeWire 5.5 to Windows XP, Windows NT, Windows 2000. Bez problemu uruchomisz LimeWire 5.5 na Windows Vista. Najnowsza edycja LimeWire 5.5  i Windows 7 także są kompatybilne. Dostępna jest wersja działająca na Linux Ubuntu i Debian. Istnieje wersja  na Mac - 10.5 Leopard i 10.6 Snow Leopard. Nie jest dostępny LimeWire 5.4.6 w wersji pl ale istnieje spolszczenie – można je pobrać z naszego działu Spolszczenia.

Licencja
Z tej strony możesz pobrać aplikację za darmo. Wersja ta nie ma ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Oprócz wersji bezpłatnej istnieją dwie rozszerzone wersje programu - PRO oraz Extended PRO. Za cenę, odpowiednio, 21.95USD lub 34.95USD uzyskasz lepsze wyniki wyszukiwania, przyspieszone ściąganie, dostęp do większej ilości źródeł oraz darmową pomoc techniczną. To, co różni wersje PRO to długość licencji – licencja Pro opiewa na 6 miesięcy a Extended PRO na 12 miesięcy.

Ściągnij najnowszą wersję – darmowy i szybki klient P2P. Zapraszamy do naszego działu Peer-2-Peer, znajdziesz tam, oprócz LimeWire 5, do pobrania wiele innych bezpłatnych programów umożliwiających wymianę plików, odpowiadających każdym potrzebom.Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie