Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lanshark 0.0.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jonas Wagner
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 253

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Lanshark 0.0.2

Lanshark 0.0.2 jest programem przeznaczony do wymiany plików w obrębie lokalne sieci komputerowej. Pozwala on na przeglądanie i podgląd udostępnionych przez użytkowników zasobów, posiada opcję wyszukiwania konkretnego typu plików oraz menadżer pobierania danych.

Lanshark jest bardzo prosty w obsłudze (nie trzeba go instalować, sam wykrywa peerów) a jego konfiguracja intuicyjna. Program Lanshark nie działa po polsku, jedynie w wersji angielskiej i niemieckiej. Ściągnij Lanshark za free gdyż program jest rozpowszechniany na licencji GPL. Zobacz także inne aplikacje to ściągania z sieci w dziale Komunikatory.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lanshark 0.0.2

dodał: ~Kosa , 07.06.2009

Mam problem z tym programem. Mianowicie Jestem w sieci akademickiej, ale widzę tylko swojego kompa. Mógłby mi ktoś pomóc to skonfigurować?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie