Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lanshark 0.0.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jonas Wagner
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 252

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Lanshark 0.0.2

Lanshark 0.0.2 jest programem przeznaczony do wymiany plików w obrębie lokalne sieci komputerowej. Pozwala on na przeglądanie i podgląd udostępnionych przez użytkowników zasobów, posiada opcję wyszukiwania konkretnego typu plików oraz menadżer pobierania danych.

Lanshark jest bardzo prosty w obsłudze (nie trzeba go instalować, sam wykrywa peerów) a jego konfiguracja intuicyjna. Program Lanshark nie działa po polsku, jedynie w wersji angielskiej i niemieckiej. Ściągnij Lanshark za free gdyż program jest rozpowszechniany na licencji GPL. Zobacz także inne aplikacje to ściągania z sieci w dziale Komunikatory.

Podobne Peer 2 Peer

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lanshark 0.0.2

dodał: ~Kosa , 07.06.2009

Mam problem z tym programem. Mianowicie Jestem w sieci akademickiej, ale widzę tylko swojego kompa. Mógłby mi ktoś pomóc to skonfigurować?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie