Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kiwi Alpha 3.1.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: kiwialpha.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 1711

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kiwi Alpha 3.1.4

Kiwi Alpha 3.1.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

Kiwi Alpha 3.1.4 łączy się z innymi sieciami anonimowo, dzięki czemu chroni naszą prywatność. Kiwi Alpha nie posiada zbędnych dodatków przez co nie obciąża systemu choć ma tak przydatną funkcję jak edycja i komendę odtwarzania plików a zaawansowane opcje wyszukiwania pozwolą odnaleźć każdy żądany plik. Mimo, że Kiwi Alpha nie działa po polsku warto go wypróbować ze względu na jego mały rozmiar. Ściągnij Kiwi Alpha za free. Zobacz także inne programy Peer to peer.

Podobne Peer 2 Peer

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kiwi Alpha 3.1.4

dodał: ~... , 22.03.2009

ej czy ten program dobry jest?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie