Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMesh 8.0.0.56374 PL

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.10.2008
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2310

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iMesh 8.0.0.56374 PL

iMesh 8.0.0.56374 PL to nowa wersja programu i przede wszystkim zupełnie odmieniony interfejs tego popularnego programu do wymiany plików P2P. iMesh umożliwia download plików z internetu.

Wraz z nową wersją mamy nowe funkcje, takie jak przeglądanie profilów innych użytkowników i ich zasobów, poprawiony transfer pobieranych plików, funkcję iMesh ToGo (pozwala na przenoszenie muzyki do urządzeń przenośnych), kontroler pasma, filtr przeciwko fałszywym pliką i wirusom, wyszukiwarkę podzieloną na kategorie: audio, obrazy, wideo, gry oraz programy.

Program działa w sieci FasTrack - czyli na tej samej co bardzo popularna kiedyś KaZaA. Wielu internautów na pewno zachęci fakt, że iMesh działa po polsku. Ściągnij iMesh za darmo i sam sprawdź jego możliwości. Zobacz także inne podobne aplikacje w dziale Peer to peer.

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMesh 8.0.0.56374 PL

dodał: ~kim , 04.07.2009

fajne

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie