Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMesh 7.2.0.51345 PL

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 784

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iMesh 7.2.0.51345 PL

Nowa wersja programu to przede wszystkim zupełnie odmieniony interfejs tego popularnego kiedyś programu do wymiany plików P2P.

Wraz z nową wersją mamy nowe funkcje jak przeglądanie profilów innych użytkowników i ich zasobów, poprawiony transfer pobieranych plików, funkcję iMesh ToGo (pozwala na przenoszenie muzyki do urządzeń przenośnych), kontroler pasma, filtr przeciwko fałszywym pliką i wirusom, wyszukiwarkę podzieloną na kategorie: audio, obrazy, wideo, gry oraz programy. Program działa w sieci FasTrack - czyli na tej samej co bardzo popularna kiedyś KaZaA.

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMesh 7.2.0.51345 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie