Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMesh 12.0.920

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: iMesh Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Data modyfikacji: 08.04.2013
Rozmiar: 2,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 952

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iMesh 12.0.920

Bezpośrednia wymiana plików (p2p) to bardzo popularny na świecie sposób na gromadzenie ciekawych rzeczy – poczynając od filmików, kończąc na grach i programach. Codziennie miliony ludzi udostępniają swoje zasoby innym, jednocześnie ściągając na swoje twarde dyski materiały od innych. Który z programów P2P najlepiej się do tego nadaje? Prezentowany na tej stronie iMesh to jedna z najstarszych tego typu aplikacji. Zmiany w nowej wersji są spore – poczynając od samego interfejsu użytkownika, kończąc na funkcjonalności.

iMesh jest do pobrania za darmo, każdy może go ściągnąć i przekonać się o jego zaletach. Jeśli ktoś jednak lubi wiedzieć, czego się spodziewać, wymienimy pokrótce najważniejsze funkcje aplikacji. Dzięki nowemu wydaniu programu można mieć wgląd w profile użytkowników, dzięki czemu widzimy pełną listę udostępnianych przez nich zasobów. Jako że aplikacja korzysta z sieci FasTrack, mamy tu naprawdę olbrzymią kopalnię plików muzycznych, wideo, programów, gier i dokumentów. Aby mieć do nich szybki dostęp, wydany również w wersji PL, iMesh  posiada wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której łatwo i szybko zlokalizujemy poszukiwane pliki.

Kolejną nową funkcją jest iMesh ToGo. Dzięki niej możemy zabierać pliki muzyczne, gdziekolwiek tylko się udajemy. Wypadałoby jeszcze wspomnieć o menadżerze transferu , jednak zamiast czytać, najlepiej ściągnąć i osobiście wypróbować iMesh 12 w praktyce.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMesh 12.0.920Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie