Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iMesh 12

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: iMesh Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 155

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iMesh 12

iMesh to program, który służy do bezpośredniej wymiany plików - tzw. p2p poprzez sieć Internet. Najnowsza odsłona (wersja 12) to niemalże rewolucja w porównaniu z poprzednikami.

Począwszy od przebudowanego, zdecydowanie bardziej przejrzystego interfejsu, poprzez możliwość przeglądania profili innych użytkowników korzystających z programu, po nowe funkcje - takie, jak iMesh DJ. Dzięki wspomnianej opcji w bardzo prosty sposób skomponujemy listę odtwarzania gotową do pobrania.

Wystarczy, że podamy nazwę wykonawcy lub tytuł utworu, a program sam ułoży dla nas listę. Co więcej, znalezioną muzykę możemy w prosty sposób zsynchronizować z iPodem i słuchać gdziekolwiek tylko chcemy. Nie zabrakło także dodatku typu odtwarzacz wideo HD.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iMesh 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie