Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halite 0.3.1.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Eóin O’Callaghan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Halite 0.3.1.1

Halite jest nowym klientem sieci torrent do pobierania plików z Internetu.

Charakteryzuje go nie wielki rozmiar i szybkość działania. Został wyposażony w wiele przydatnych funkcji takich jak: pobieranie wielu plików jednocześnie, szyfrowanie połączenia, filtrowanie adresów IP, kolejkowanie zadań, wsparcie dla proxy, UPnP i NAT-PMP, obsługę torrentów beztrackerowych poprzez protokół Kademlia DHT. W programie dostępny jest także kreator tworzenia torrentów.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Halite 0.3.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie