Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GigaTribe 2.44

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: gigatribe.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 463

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GigaTribe 2.44

GigaTribe 2.44 to program do wymiany plików w Internecie działający sieci P2P. Aplikacja GigaTribe pozwala na download danych tylko osobom, które otrzymały zaproszenie i tylko takie osoby będę widziały udostępnione dane, a połączenie w tej sieci są kodowane. W programie możemy administrować grupami i ustawiać dostęp do poszczególnych plików.

Istnieje również możliwość zapraszania, usuwania i banowania użytkowników. Program w wersji darmowej jest pozbawiony kilku funkcji wersji komercyjnej. GigaTribe po polsku nie jest dostępny, jedynie po angielsku, hiszpańsku, francusku włosku i niemiecku. Pobierz GigaTribe za free już teraz. Zobacz także inne aplikacje do pobierania plików z sieci w dziale Peer to peer.

Podobne Peer 2 Peer

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GigaTribe 2.44Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie