Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G3 Torrent 1.01

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jeremy Arendt
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1562

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis G3 Torrent 1.01

G3 Torrent to kolejny program umożliwiający wymianę plików w sieci p2p. Download G3 Torrent pozwala na pobieranie i wysyłanie kilku plików jednocześnie, ich kolejkowanie, oraz realne wyświetlanie numerów IP użytkowników, którym udostępniamy nasze zasoby. G3 Torrent do pobrania poniżej to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników korzystających z p2p. G3 Torrent jest za darmo udostępniany użytkownikom i oparty na licencji adware, a więc w zamian za darmowe użytkowanie musimy się zgodzić na pojawianie się w nim reklam.

Podobne Peer 2 Peer

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G3 Torrent 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie