Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G3 Torrent 1.01

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jeremy Arendt
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1561

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis G3 Torrent 1.01

G3 Torrent to kolejny program umożliwiający wymianę plików w sieci p2p. Download G3 Torrent pozwala na pobieranie i wysyłanie kilku plików jednocześnie, ich kolejkowanie, oraz realne wyświetlanie numerów IP użytkowników, którym udostępniamy nasze zasoby. G3 Torrent do pobrania poniżej to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników korzystających z p2p. G3 Torrent jest za darmo udostępniany użytkownikom i oparty na licencji adware, a więc w zamian za darmowe użytkowanie musimy się zgodzić na pojawianie się w nim reklam.

Podobne Peer 2 Peer

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G3 Torrent 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie