Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FurthurNET 1.7.5 Beta

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: The Furthur Network
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 957 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 394

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FurthurNET 1.7.5 Beta

FurthurNET jest programem działającym w sieci P2P umożliwiającym pobieranie legalnych plików muzycznych.

Dzięki programowi użytkownicy mają dostęp do legalnych nagrań, a artyści doskonałe źródło do promocji swojej twórczości. Program jest prosty w obsłudze - pliki wyszukuje się przeglądając zbiory udostępnione przez artystów do darmowego ściągania. Nie mamy natomiast możliwości udostępniania dowolnych utorów z własnego komputera.Program jest wolny od programów typu adware i spyware.

Do poprawnego działania wymaga zainstalowanego środowiska Java Runtime Enviroment.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FurthurNET 1.7.5 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie