Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FrostWire 4.13.5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: FrostWire, LLC.
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3505

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FrostWire 4.13.5

FrostWire to program do wymiany plików działający w sieci Gnutella bazujący na silniku aplikacji LimeWire.

Program został napisan w Javie - dzięki czemu jest dostępny również na inne platformy systemowe. Ciekawą funkcją jest możliwość rozpoznania licencji Creative Commons License w plikach MP3 i OGG.  FrostWire dysponuje multiwyszukiwarką, potrafi określać najszybsze źródło pobieranego pliku, obsługuje serwery proxy, umozliwia ustawienie limitów pobieranych danych. Obsługuje protokół sieci BitTorrent i integruje się z serwisem iTunes.

Do poprawnego działania wymaga zainstalowanego środowiska Java Runtime Enviroment.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FrostWire 4.13.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie