Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastDow 4.03

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: PA HAC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 916

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastDow 4.03

FastDow to pierwszy i obecnie jedyny program na świecie wykorzystujący jednocześnie 3 techniki wymiany plików! FDp2m, FDp2p, FDp2f.

FastDow jest darmowym Polskim programem do wymiany plików. Dzięki temu że FastDow umożliwia użytkownikowi korzystanie ze wszystkich metod pobierania i wysyłania, pozwala to na pobieranie z maksymalną prędkością/przepustowością łącza pobierającego! Oznacza to iż pliki ściągane są z prędkością jaką użytkownik może pobierać maksymalnie, a nawet większą...!

Dzięki zaawansowanym systemom obsługi metod pobierania i wysłania wszystkimi technikami, użytkownik zapomina o skomplikowanych procederach, a także przestaje myśleć o prawidłowościach wysłania czy pobierania gdyż całą resztą zajmu się program FastDow!

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastDow 4.03Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie