Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fast Torrent 2.5.0.0

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Fast Torrent
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fast Torrent 2.5.0.0

Fast Torrent to prosty program do wymiany plików w sieci p2p, który oferuje wszystkie niezbędne funkcje, których moglibyśmy oczekiwać od aplikacji tego typu. Download Fast Torrent pozwala na automatyczne pobieranie kilku plików jednocześnie, wyszukiwanie nowych źródeł, automatyczne wznawianie przerwanych lub zatrzymanych sesji, a także zapisanie stanu ostatniego uruchomienia. Fast Torrent nie jest po polsku jednak znajomość języka angielskiego nie jest w jego przypadku niezbędna, gdyż program ten jest bardzo prosty i czytelny. Fast Torrent jest za free dostępny dla wszystkich użytkowników, dlatego możecie przekonać się o tym sami.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fast Torrent 2.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie