Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eMule 8.0 Beta

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Xtreme-mod
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.06.2010
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 898

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis eMule 8.0 Beta

eMule 8.0 Beta to wersja rozwojowa zmodyfikowanej wersji klienta p2p eMule obsługująca protokół eDonkey. Dzięki modyfikacji kodu mod Xtreme eMule 8 pl zużywa mniej zasobów systemowych, daje lepsze wyniki wyszukiwania i szybciej pobiera pliki. Program pozwala lepiej zarządzać ruchem wychodzącym i przychodzącym i obsługiwać Dynamic Leecher Protection (system zarządzania pobieraniem plików). Zmodyfikowany eMule 8 nie działa po polsku. Ściągnij eMule 8 full klikając zielony przycisk pod tekstem.

Uwaga!
eMule 8 to najnowszy mod eMule ale nadal jest to wersja Beta. Oznacza to, że w programie mogą występować błędy. Zdecyduj się na używanie Mule 8 i download jeśli jesteś przygotowany na zakłócenia w działaniu i przede wszystkim, jeśli jesteś gotowy zgłaszać zauważone błędy autorom. Jeśli wolisz program wypróbowany i w stu procentach stabilny wybierz bieżąca wersję eMule lub najnowszą wersję modyfikacji - eMule 0 48a Xtreme.


Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows, na jakich działa eMule 8: XP, Vista, 98, Me, NT, 2000. eMule 8 i Windows 7 także są kompatybilne. eMule 8 na Linux i Mac OS X nie zostały udostępnione. Wypróbuj eMule 8 za free.

Licencja
Program eMule 8 to freeware, który można używać za darmo bez ograniczeń.

Pobierz modyfikację eMule 8 za darmo. W dziale Internet, oprócz eMule 8, do pobrania czekają inne programy typu Peer-to-Peer.

Modyfikacja Xtreme eMule 8.0 Beta umożliwia download plików szybciej i bezpieczniej. Pobierz eMule 8.0 Xtreme Beta za darmo. Inne pogramy Peer-2-Peer po polsku znajdziesz na pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eMule 8.0 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie