Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eMule 0.49c

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Emule-Project.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 3,2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 46082

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eMule 0.49c

eMule jest darmowym programem P2P do bezpośredniej wymiany plików. Za pośrednictwem eMule można znaleźć i ściągać muzykę, filmy, gry lub programy. Najnowszy eMule jest programem bezpiecznym - wolnym od programów adware, spyware itp. a każdy plik jest sprawdzany podczas pobierania, w związku z tym pobierane pliki są wolne od błędów. W przypadku gdy plik jest uszkodzony, funkcja Intelligent Control Corruption koryguje uszkodzone części. eMule to program w całości po polsku, którego pobranie umożliwia dostęp do ogromnych zasobów sieci peer-to-peer.

Darmowy program P2P eMule posiada bardzo skuteczny mechanizm wyszukiwania - kolejka eMule oraz system kredytów sprawiają, że każdy użytkownik ma dostęp do wybranego pliku a im więcej plików udostępnia tym bardziej promowane są w sieci jego procesy download.

eMule oferuje znaczny zasięg możliwości szukania: Serwery (Local i Global), oparte o www (Jigle i Filedonkey) i Kad (jeszcze testowany), a także zastosowanie niezwykle złożonego mechanizmu szukania Boolean, który sprawia, że proces staje się bardziej elastyczny. Zaraz po pobraniu eMule warto wyposażyć się w listę serwerów z których będzie można pobierać pliki. Najnowsze sumy do eMule można pobrać np. z www.emulek.com.pl 

Najnowsza wersja eMule pozwala również zarządzać ściąganymi plikami, które można grupować w różnych kategoriach. Kolejnymi funkcjami są Webservices i Webserver usprawniające łączność z internetem. eMule to także łączność z innymi użytkownikami dzięki wbudowanemu klientowi IRC oraz systemowi znajomych między którymi można wysyłać wiadomości i powiadomienia, a lista znajomych pozwala sprawdzić, kto jest dostępny na sieci.

Pobierz eMule za darmo z naszego działu download.

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eMule 0.49c

dodał: ~nbvmg , 20.11.2009

fajny program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie