Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eMule 0.48a Xtreme

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Xtreme-mod
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3140

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis eMule 0.48a Xtreme

eMule Xtreme jest zmodyfikowaną wersja programu eMule przeznaczonego do wymiany plików w sieci P2P.

Aplikacja obsługuje protokuł eDonkey, a jej najważniejszą cechą jest zmniejszone użycie zasobów systemowych, szybsze pobieranie i wyszukiwanie plików oraz polepszone zarządzanie ruchem wychodzącym i przychodzącym. eMule Xtreme posiada również wiele zaawansowanych funkcji, jak: przypisywanie flag do adresó IP, obsługa Dynamic Leecher Protection, system kredytów pobierania plików, własny menadżer pobierania danych.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eMule 0.48a XtremeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie