Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

easyMule 2.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: easyMule
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 79

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis easyMule 2.0

Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule. Jest to opensource'owy projekt, który pozwala na wymianę plików za pośrednictwem protokołów eDonkey, HTTP, FTP oraz KAD. Jedno z największych zalet aplikacji jest jej niezwykle prosty w obsłudze interfejs oraz niewielki rozmiar. Mamy tutaj także do czynienia z dość pokaźną liczbą optymalizacji, które pozwalają na znacznie szybsze pobieranie danych niż w przypadku produktów konkurencji.

Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, producent proponuje tryb zaawansowany, w którym dostajemy dostęp do szeregu dodatkowych opcji oraz możliwość indywidualnego skonfigurowania konta. Na koniec warto dodać o funkcji buforowania dysku, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas pobierania plików. easyMule to doskonałe rozwiązania dla wszystkich, który dość często pobierają różnego rodzaju dokumenty, ale także oprogramowanie i multimedia (zdjęcia, muzykę czy filmy).

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: easyMule 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie