Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eMule 0.50

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Emule-Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2010
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 56741

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eMule 0.50

eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś z nią do czynienia, czas to zmienić. Wykonaj download eMule 0.50 za free z naszej strony i zobacz samemu, jak łatwo i prosto można pobierać nieprzeliczone gigabajty danych.

Program ma swoją wyszukiwarkę plików, umożliwia także pobieranie plików umieszczonych w KAD i eDonkey. Podczas transferu masz nad nim pełną kontrolę – możesz przerywać i wznawiać pobieranie, ustalać priorytety czy też wymuszać start ściągania. Jako że eMule jest po polsku, z pewnością nie będziesz mieć żadnych problemów z ustawieniem odpowiedniej konfiguracji oraz opcji. Download eMule 0.50 zajmuje moment – plik instalacyjny do pobrania to tylko 3,5 MB, więc ściągniesz go w kilka chwil. Oczywiście jest on całkowicie bezpłatny – pobierzesz eMule 0.50 za darmo, bez konieczności płacenia choćby grosza. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja spisuje się świetnie pod Windowsami. Nie będzie problemów z odpaleniem jej pod XP i Vista. Co się tyczy eMule 0.50 pod Windows 7, tu również nie powinno być żadnych konfliktów.

Chcesz mieć nowe filmy, utwory mp3, gry i dokumenty na swoim twardym dysku? Nic bardziej prostszego. Ściągnij eMule i zacznij działać już dziś. Dzięki tej aplikacji otrzymasz dostęp do tysięcy plików w całym Internecie. Spróbuj już dziś, a z pewnością nie będziesz żałować!

­Certyfikat___pl

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eMule 0.50

dodał: ~Siudym , 03.04.2012

w biedronce ale uważaj na bomby

dodał: ~pawel , 27.08.2010

wie ktosi gdzie idzie pobraci snikersa za free

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie