Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eMule 0.50

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Emule-Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2010
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 56414

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eMule 0.50

eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami. Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś z nią do czynienia, czas to zmienić. Wykonaj download eMule 0.50 za free z naszej strony i zobacz samemu, jak łatwo i prosto można pobierać nieprzeliczone gigabajty danych.

Program ma swoją wyszukiwarkę plików, umożliwia także pobieranie plików umieszczonych w KAD i eDonkey. Podczas transferu masz nad nim pełną kontrolę – możesz przerywać i wznawiać pobieranie, ustalać priorytety czy też wymuszać start ściągania. Jako że eMule jest po polsku, z pewnością nie będziesz mieć żadnych problemów z ustawieniem odpowiedniej konfiguracji oraz opcji. Download eMule 0.50 zajmuje moment – plik instalacyjny do pobrania to tylko 3,5 MB, więc ściągniesz go w kilka chwil. Oczywiście jest on całkowicie bezpłatny – pobierzesz eMule 0.50 za darmo, bez konieczności płacenia choćby grosza. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja spisuje się świetnie pod Windowsami. Nie będzie problemów z odpaleniem jej pod XP i Vista. Co się tyczy eMule 0.50 pod Windows 7, tu również nie powinno być żadnych konfliktów.

Chcesz mieć nowe filmy, utwory mp3, gry i dokumenty na swoim twardym dysku? Nic bardziej prostszego. Ściągnij eMule i zacznij działać już dziś. Dzięki tej aplikacji otrzymasz dostęp do tysięcy plików w całym Internecie. Spróbuj już dziś, a z pewnością nie będziesz żałować!

­Certyfikat___pl

Podobne Peer 2 Peer

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eMule 0.50

dodał: ~Siudym , 03.04.2012

w biedronce ale uważaj na bomby

dodał: ~pawel , 27.08.2010

wie ktosi gdzie idzie pobraci snikersa za free

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie