Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Direct Connect 2.20

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: NeoModus
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 971 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1356

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Direct Connect 2.20

Direct Connect to program do bezpośredniej wymiany danych p2p, który stanowi swoistą odmianę klienta FTP. Download Direct Connect pozwala na tworzenie jednego serwera, który może skupić sporą liczbę użytkowników chcących wymienić się plikami. Jedna z ciekawszych funkcji, którą oferuje Direct Connect za free jest możliwość przeglądania zasobów innych użytkowników, co pozwala zweryfikować zawartość interesującego nas pliku. Niestety Direct Connect nie jest po polsku ale bardziej zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć problemów z jego obsługą.

Podobne Peer 2 Peer

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Direct Connect 2.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie