Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deluge 1.2.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: www.deluge-torrent.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.07.2008
Rozmiar: 9.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 408

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Deluge 1.2.0

Deluge to kolejny klient sieci BitTorrent, który umożliwia prostą i szybka wymianę plików w sieci p2p. Program pozwala na pobieranie i udostępnianie plików, wznawianie przerwanych sesji, a także ustalanie limitów szybkości transferu pobierania lub wysyłania. Oprócz tego download Deluge umożliwia szyfrowanie sesji hasłem, a także obsługę torrentów beztrackerowych. Deluge jest za darmo udostępniany użytkownikom na licencji freeware. Co bardzo ważne istnieje Deluge pl, dzięki czemu również użytkownicy w naszym kraju mogą korzystać z jego możliwości .

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Deluge 1.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie