Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DC++ 0.810

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jacek Sieka
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Data modyfikacji: 31.01.2013
Rozmiar: 46,9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 6987

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DC++ 0.810

DC++ to jeden z najpopularniejszych klientów sieci Direct Connect, który znacznie przewyższa możliwościami swój pierwowzór. DC++ jest freeware dzięki czemu każdy użytkownik może sprawdzić program na własnym komputerze bez obawy o płatne licencje. Download DC++ pozwala na szybką wymianę plików w sieci p2p, łączenie z nawet kilkoma serwerami naraz, a także wspieranie procesu logowania. Program został stworzony w języku C++ przez co nie obciąża zbytnio zasobów systemowych. DC++ jest po polsku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Podobne Peer 2 Peer

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DC++ 0.810

dodał: ~ojadfv , 30.05.2009

zaje.... fajne xdd supcio program te wojtek to masz pobrac

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie