Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DC++ 0.782

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Jacek Sieka
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 22.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 21172

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DC++ 0.782

Najnowszy program DC to aplikacja, która służy do bezpośredniej wymiany plików. Producentem tego programu jest Jacek Sieka. Aplikacja DC download może być używana na platformie Microsoft Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista. Najnowszy DC to darmowy i alternatywny do Direct program, który służy do wymiany plików udostępnionych przez wszystkich użytkowników tego oprogramowania. Darmowy DC download umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, plików graficznych, video oraz programów. Samo użytkowanie programu DC free jest dość proste, jednak dla klientów początkujących bardziej skomplikowana może okazać się konfiguracja DC++. Jednak na wielu forach internetowych w tym także na pobierz.pl jest dokładna obsługa konfiguracji dc++. Producenci programu stworzyli także dc hublist, który pozwala tworzy odpowiednie listy ściąganych plików.

Program DC jest klientem sieci Direct Connect, rozwijany jest na zasadach Open Source. W sieci Direct Connect przesyłanie plików odbywa się dzięki tak zwanym HUB-om. Użytkownicy pobierz DC za darmo mają możliwość łączenia się z kilkoma HUB-ami jednocześnie oraz przeszukiwanie ich zawartości. Program DC download został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, zgodnie z którymi jest oprogramowaniem całkowicie darmowym z możliwością przetwarzania jego kodu źródłowego. Może być dowolnie rozpowszechniany z zastrzeżeniem jednoczesnego udostępniania kodu źródłowego.

­ Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Azureus, który jest dostępny w kategorii Peer 2 Peer. ­Pobierz DC, który posiada również spolszczenia, jak i wiele skórek, które poprawiają wygląd tego oprogramowania. DC free wykorzystując swoje wszystkie walory zyskał sobie bardzo dużą popularność wśród użytkowników sieci. Najnowszy program tej kategorii to jeden z czołowych darmowych aplikacji w tej dziedzinie. Producenci głównie stawiają na szybkość i zaawansowane możliwości aplikacji. Jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie jeg­o zalety możesz od razu ściągnąć DC na swój komputer bezpośredni ze strony pobierz.pl. Zaglądnij na pobierz.pl, a gwarantujemy, że program będzie działał bez jakichkolwiek zarzutów.­

Podobne Peer 2 Peer

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DC++ 0.782

dodał: ~T2 , 16.11.2009

Na Windows 7 64bity pójdzie??

dodał: ~aa4546536 , 27.04.2009

ok program

dodał: ~ , 24.02.2009

DC działa i to jak marzenie

dodał: ~ , 24.02.2009

mi DC pobiera sie bez problemu

dodał: ~zal , 21.02.2009

nie chce mi sie pobrac ;/\n

dodał: ~olo , 19.02.2009

dc ma duuużo plusów :)

dodał: ~luki , 17.02.2009

dc w sieciach srpawuje sie idealnie

dodał: ~dc , 17.02.2009

dc to niezbende oprogramowanie w akademiakch ;p

dodał: ~go , 17.02.2009

hehe dc go go bo film chce dzis obejrzec :)

dodał: ~alex , 16.02.2009

dc i do przodu :)

dodał: ~lepper , 14.02.2009

dc przewyzza direct conecta 2 razy, tylko ten problem z konfiguracja...

dodał: ~jarka , 10.02.2009

to prawda ze dc nie jest dla poczatkujacych ale coz to za przyjemnosc wiedziec jak dziala :D

dodał: ~jarka , 10.02.2009

to prawda ze dc nie jest dla poczatkujacych ale coz to za przyjemnosc wiedziec jak dziala :D

dodał: ~jee3 , 05.02.2009

trzeba znac sie na rzeczy zeby korzystac z dc, mi kolega pokazal o co w nim chodzi bo samemu ciezko jest obczaic

dodał: ~bolek , 28.01.2009

dc bardzo pomocny :) i co najwazniejsze darmowy :)

dodał: ~zaklinacz , 27.01.2009

w sumie ten dc to niezly program.

dodał: ~qwe , 22.01.2009

dc swietnie sciaga w sieciach lokalnych

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie