Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cabos 0.7.9

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: heavy_baby
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 851

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Cabos 0.7.9

Cabos jest klientem P2P działającym w sieci Gnutella oparty na Limewire i Acquisition. Program jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze.

Do zalet programu należy zaliczyć możliwość łączenia się z użytkownikami za firewallem, kolejkowanie pobieranych danych, obsługe serwerów proxy, wznawianie i wstrzymywanie pobieranych plików, filtrowanie szukanych plików. Ciekawą funkcją jest możliwość integracji programu z iTunes i iPod - dzięki czemu zyskujemy możliwość importu plików do tego serwisu. Twórcy zapewniają, że nie zawiera spyware ani adware.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cabos 0.7.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie