Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTyrant 2.5.0.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Uniwersytet Waszyngtoński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 8.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 539

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitTyrant 2.5.0.0

BitTyrant to klon innego klienta sieci BitTorrent, a mianowicie programu o nazwie Azureus, który według zapowiedzi twórców potrafi w znacznie szybszy sposób pobierać pliki torrent. Download BitTyrant i jego interfejs nie różnią się praktycznie w żaden sposób od Azerusa. Twórcy postanowili skupić się wyłącznie na kodzie programu, optymalizując go w ten sposób, aby możliwe było kompletne wykorzystanie możliwości danego łącza. BitTyrant jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może zweryfikować obietnice twórców. BitTyrant jest dostępny po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z jego poprawną konfiguracją.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTyrant 2.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie