Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTyrant 2.5.0.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Uniwersytet Waszyngtoński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 8.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 536

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitTyrant 2.5.0.0

BitTyrant to klon innego klienta sieci BitTorrent, a mianowicie programu o nazwie Azureus, który według zapowiedzi twórców potrafi w znacznie szybszy sposób pobierać pliki torrent. Download BitTyrant i jego interfejs nie różnią się praktycznie w żaden sposób od Azerusa. Twórcy postanowili skupić się wyłącznie na kodzie programu, optymalizując go w ten sposób, aby możliwe było kompletne wykorzystanie możliwości danego łącza. BitTyrant jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może zweryfikować obietnice twórców. BitTyrant jest dostępny po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z jego poprawną konfiguracją.

Podobne Peer 2 Peer

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTyrant 2.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie