Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bittorrent Ultra Accelerator 4.3.9.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Traffic Speeders
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 8473

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bittorrent Ultra Accelerator 4.3.9.0

Bittorrent Ultra Accelerator to bardzo proste narzędzie, a właściwie dodatek do programu Bittorent, który umożliwia znacznie szybsze pobieranie za jego pomocą plików. Bittorrent Ultra Accelerator jest za darmo udostępniany wszystkim użytkownikom i pozwala na wyszukiwanie większej liczby źródeł z których może być pobierany dany plik, dzięki czemu jego download przy użyciu Bittorrent Ultra Accelerator może skrócić się nawet o połowę, przynajmniej takie są zapewnienia twórców. Chociaż nie istnieje Bittorrent Ultra Accelerator po polsku to i tak nikt nie powinien mieć żadnych problemów z obsługą tego narzędzia, gdyż jest ono bardzo proste. Wszystko odbywa się automatycznie i to w jednym, czytelnym oknie, co sprawia że brak wersji pl Bittorrent Ultra Accelerator nie powinien nikogo zrażać do testów tej aplikacji w anglojęzycznej wersji. Bittorrent Ultra Accelerator za free dostępny poniżej stanowi obowiązkowe uzupełnienie programu Bittorent, a więc jednego z najbardziej popularnych klientów sieci torrent. Jego wymagania są bardzo niskie i możliwe jest uruchomienie Bittorrent Ultra Accelerator pod XP i Vista. Twórcy nie zapomnieli także o posiadaczach najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, gdzie Bittorrent Ultra Accelerator działa równie dobrze. Nie istnieje natomiast wersja Bittorrent Ultra Accelerator pod Mac i Linux. Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci na szybsze pobieranie plików w programie Bittorent to Bittorrent Ultra Accelerator do pobrania poniżej na pewno ci w tym pomoże.

Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bittorrent Ultra Accelerator 4.3.9.0

dodał: sefter , 11.11.2009

Twój komentarz

dodał: ~PoLaK , 06.02.2009

Ten program nie działa ;/ klikam "Run" pokazuje sie bittorrent a transfer taki sam lub mniejszy.. ;/\nLIPA

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie