Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTorrent 7.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2010
Rozmiar: 4,76 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 14946

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitTorrent 7.2

BitTorrent to jedna z najpopularniejszych sieci wymiany plików p2p. Nic zresztą dziwnego – ma ona niewielkie wymagania systemowe, duża skuteczność pobierania i wysyłania plików oraz mnóstwo użytecznych funkcji. Jako że istnieje Bittorrent po polsku, również i w naszym kraju aplikacja ta jest dość popularna. Dołącz do tysięcy jej użytkowników – Bittorrent pobierz z tej strony!

Najnowsza, oznaczona cyferką 7 wersja, to plik dość niewielki – zaledwie 2,5 MB. Dlatego też Bittorrent download zajmuje krótką chwilę. Co znajdziemy w tym wydaniu? Program pozwala na idealne kontrolowanie transferu – widzimy liczbę peerów, seedów, można ustalać stopień ważności wybranych pobierań, wznawiać przerwane transfery czy też korzystać z wbudowanej wyszukiwarki. Interfejs jest dość prosty w obsłudze. Jako że jest to wersja Bittorrent pl, nikt nie będzie miał pytań co do opcji konfiguracji czy też ustawień – wszystko jest doskonale zrozumiałe.

Aplikacja ta współpracuje z prawie wszystkimi systemami operacyjnymi. Jest więc jej wersja na Maca, a także na Windows. Bez problemu uruchomisz więc Bittorrent na Windows 7, XP i Vista. Ponieważ z sieci korzystają miliony ludzi na całym świecie, można w łatwy sposób powiększyć swoje zbiory filmów, gier, czy też dokumentów w formacie PDF.  Co więcej liczba użytkowników wciąż rośnie – mnóstwo osób wpisuje do wyszukiwarek „Bittorrent download pl”. Jeśli jednak jesteś już na tej stronie, nie są potrzebne dalsze poszukiwania. Aplikację można ściągnąć poprzez kliknięcie w poniższy link. Jest ona sprawdzona pod kątem złośliwego oprogramowania, nie ma w niej więc żadnych złośliwych szpiegów, koni trojańskich czy innych tego typu rzeczy.

­Certyfikat___pl

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTorrent 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie