Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTorrent 6.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitTorrent Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Rozmiar: 2,8 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2087

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitTorrent 6.4

Dostępny za free BitTorrent 6.4 to aplikacja, która jest doskonale znana i rozpoznawana na świecie. Służy wymianie plików różnego rodzaju przez Internet w systemie peer-to-peer (p2p). Jeśli chcesz wzbogacić swoją kolekcję filmów, muzyki oraz grafik, wykonaj free download BitTorrent z naszej strony. Nie zapłacisz za to ani grosza, a zyskasz dostęp do nieprzeliczonej liczby plików, jakie udostępniają ludzie na całym świecie.

Co prawda nie ma wersji BitTorrent 6.4 pl, jednak prościutki interfejs sprawia, że nie jest Ci ona do niczego potrzebna. Masz tu pełną kontrolę nad transferem, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom w protokole http aplikacja działa bardzo wydajnie. Jeśli mimo to potrzebna by Ci była wersja BitTorrent 6.4 po polsku, znajdziesz w sieci plik ze spolszczeniem programu.

Prezentowana tu wersja BitTorrent 6.4 do pobrania posiada odnośniki do legalnych zbiorów klipów w sieci – czyli muzyki, filmów i gier. Za niektóre należy zapłacić, jednak gdy wymieniasz pliki z innym użytkownikiem, jest to operacja darmowa. Pobierz BitTorrent 6.4 i zobacz to samemu. Tym bardziej, że download BitTorrent 6.4 zajmuje chwile – instalka ma niecałe 3 MB.

Prezentowana tu wersja programu jest pod Windows. Istnieje także BitTorrent 6.4 pod Linux. Jeśli masz ten system operacyjny, zajrzyj na inną stronę naszego portalu. Z pewnością przyda Ci się ta aplikacja – dzięki niej nie tylko będziesz mógł zyskać najnowsze filmy, gry czy muzykę, ale też i będziesz w stanie udostępniać innym swoje zasoby – oczywiście sam wybierasz, które. Pobierz BitTorrent pl – polską wersję zyskasz po ściągnięciu z sieci darmowego spolszczenia aplikacji

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTorrent 6.4

dodał: ~ona , 10.08.2010

Dobry jest ten program czy ma wirusa.?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie