Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitTorrent 6.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Bram Cohen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2009
Rozmiar: 1,65 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7635

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitTorrent 6.3

BitTorrent to klient P2P. Klient sieci peer-to-peer czyli program komputerowy działający w protokole BitTorrent umożliwiającym dzielenie się z innymi użytkownikami sieci plikami różnego rodzaju. BitTorrent 6 otwiera drzwi do potężnych zasobów internetu będąc jednocześnie programem szybkim, lekkim i stabilnym. Bittorrent działa po polsku dzięki spolszczeniu, które już zostało wydane.

Bittorrent do pobrania z naszego serwisu to klient sieci Bittorrent czyli globalnej sieci do wymiany plików posiadający ponad sto sześćdziesiąt milionów użytkowników. Technologia Bittorrent to dziś najpopularniejszy sposób wymiany plików, który zrewolucjonizował rynek mediów. Zasadza się on na bezpośrednim kontakcie między komputerami użytkowników oraz zasadzie, iż im popularniejszy jest plik audio lub wideo tym szybciej można go ściągnąć na swój komputer. Istnieje szereg rodzajów Bittorrent software a program Bittorrent to jeden z liderów rynku P2P.

BitTorrent 6.3 jest programem bezpiecznym i wolnym od elementów szpiegujących lub w inny sposób zagrażających komputerowi. Program peer-to-peer BitTorrent całkowicie oddaje w ręce użytkownika kontrolę nad tym, jakie dane są przetwarzane. BitTorrent nie spowalnia też działania innych programów. Bittorrent w wersji pl to świetne rozwiązanie dla pragnących szybkiego i prostego rozwiązania peer-2-peer.

Program Bittorrent to klient sieci Bittorrent. Pobierz program, który zapewnia wszystkie najpotrzebniejsze funkcje programów P2P – szybki transfer, automatyczne wznowienia przerwanych transferów, konfigurację przepustowości, ustawienia szybkości ściągania i wysyłania, alternatywny system tracker DHT. Ponadto Bittorrent oferuje narzędzia do kontaktu z innymi użytkownikami programu, w tym odnajdywanie lokalnych użytkowników. A to wszystko w bezpiecznej i lekkiej formie.

Najnowszy BitTorrent 6.3 posiada możliwość regulacji szybkości pobierania i kontroli przepustowości łącza. Nowością w Bittorrent jest funkcja RSS Downloader. BitTorrent szczyci się bardzo małym obciążeniem pamięci komputera a niewielki plik instalacyjny BitTiorrent umożliwia błyskawiczny download. Jeśli chcesz mieć jeszcze wygodniejszy dostęp do torrentów przez Bittorrent ściągnij pasek narzędzi z wbudowana wyszukiwarka torrentów w ten sposób można szukać torrentów w prosty sposób bez konieczności przechodzenia z przeglądarki do programu a znaleziony torrent automatycznie otworzy się w programie Bittorrent.

Nowością w BitTorrent 6 jest technologia BitTorrent DNA (Delivery Network Accelerator). BitTorrent DNA przyspiesza ściąganie pliku, ponieważ łączy się równocześnie z wieloma, bliskimi źródłami. Źródeł można szukać bezpośrednio w programie przez wbudowaną wyszukiwarkę torrentów czyli BitTorrent Search Engine lub wyszukiwarki torrentów dostępne na sieci. W tym drugim przypadku torrenty wyszukane online otworzą się automatycznie w programie Bittorrent. Bittorrent za free powoli ci ściągnąć dowolny plik dostępny w sieci.

Program Bittorrent to nie trial o ograniczonym działaniu. Bittorrent to freeware działający w pełni bez żadnych opłat. Plik BitTorrent z polską wersją językową dostępna jest na naszym portalu – pobierz również BitTorrent spolszczenie tutaj. Bittorrent za darmo pozowoli ci przeszukiwać, ściągać i wysyłać pliki za pośrednictwem internetu. Posiadaczy telefonów Smartphone z systemem Symbian OS na pewno ucieszy pojawienie się klienta BitTorrent Mobile na komórki.

Bittorrent działa w systemach Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista 32-bit. W Bittorrent Vista x64 mogą pojawić się problemy techniczne. Nie potwierdzono również kompatybilności z testowym na razie Bittorrent na Windows 7. Program Bittorrent działa w Linux. Należy pamiętać, aby nie mylić pisowni programu Bittorrent z „bittorent”, zastosowanie prawidłowej pisowni gwarantuje uniknięcie kontaktu z oprogramowaniem nieoryginalnym. Pobierz Bittorrent client – program Bittorrent z naszego działu Peer-to-Peer.

Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitTorrent 6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie