Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitSpirit 3.6

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitSpirit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 453

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitSpirit 3.6

BitSpirit 3.6 to prosty w użyciu program peer-to-peer, klient sieci BitTorrent. Program może się pochwalić kilkoma ważnymi funkcjami. Jest wśród nich terminarz zadań pozwalający zaplanować kiedy uruchomić ściąganie oraz zezwolić na zamknięcie komputera po zakończeniu pobierania. Zarządzanie samym ściąganiem jest bardzo uproszczone, a szybkość obsługi daje obsługa linków magnet. BitSpirit 3.6 obsługuje protokół IPv6, funkcję Private Tracker oraz Unicode. Dla osób, które nie miały wcześniej okazji zapoznać się z obsługą programów typu P2P ułatwieniem będzie fakt, że BitSpirit 3.6 działa po polsku. Program BitSpirit 3.6 jest free.

BitSpirit 3.6 pozwala na podgląd pliku przez zakończeniem ściągania. Pomocnym narzędziem jest kreator tworzenia plików .torrent. BitSpirit optymalnie dostosowuje szybkość ściągania do możliwości procesora oraz pozwala ustawiać maksymalną szybkość wysyłania i pobierania danych. Aplikacja stosuje precyzyjny mechanizm cachowania wolnego miejsca na dysku, szybkiego i automatycznego przywracania sesji oraz pomoc w wyborze plików. Jeśli lubisz rozmawiać z innymi osobami udostępniającymi pliki, BitSpirit 3.6 oddaje do użytku czat.

Dodatkowo, BitSpirit 3.6 obsługuje protokoły HTTP, SOCKS4 i 5 proxy, filtr IP, szyfrowanie protokołu i wsparcie sieci DHT. BitSpirit 3.6 posiada menu pl oraz możliwość dodania wielu innych wersji językowych. Przetestuj i sprawdź czy dzięki BitSpirit 3.6 download plików będzie szybszy. Wszelką pomoc znajdziesz na forum i stronach FAQ, na oficjalnej stronie programu – bitspirit.cc. Najnowszy BitSpirit 3.6 – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
BitSpirit 3.6 to darmowy program, oferowany na licencji freeware. Oznacza to, że za BitSpirit 3.6 w wersji full nie trzeba płacić ani złotówki.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich można uruchomić BitSpirit 3.6: Vista, XP, 2003, 2000 (z SP4). Potwierdzono kompatybilność BitSpirit 3.6 z Windows 7. Nie przygotowano BitSpirit 3.6 na Linux i Mac OSX.

Pobierz i sprawdź najnowszą wersję programu peer-2-peer BitSpirit 3.6. Pełna wersja dostępna jest za free. Podobne do BitSpirit 3.6 programy ściągniesz za darmo z działów peer-to-peer dla Windows, Linux i Mac.

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitSpirit 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie