Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitSpirit 3.6

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitSpirit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 453

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitSpirit 3.6

BitSpirit 3.6 to prosty w użyciu program peer-to-peer, klient sieci BitTorrent. Program może się pochwalić kilkoma ważnymi funkcjami. Jest wśród nich terminarz zadań pozwalający zaplanować kiedy uruchomić ściąganie oraz zezwolić na zamknięcie komputera po zakończeniu pobierania. Zarządzanie samym ściąganiem jest bardzo uproszczone, a szybkość obsługi daje obsługa linków magnet. BitSpirit 3.6 obsługuje protokół IPv6, funkcję Private Tracker oraz Unicode. Dla osób, które nie miały wcześniej okazji zapoznać się z obsługą programów typu P2P ułatwieniem będzie fakt, że BitSpirit 3.6 działa po polsku. Program BitSpirit 3.6 jest free.

BitSpirit 3.6 pozwala na podgląd pliku przez zakończeniem ściągania. Pomocnym narzędziem jest kreator tworzenia plików .torrent. BitSpirit optymalnie dostosowuje szybkość ściągania do możliwości procesora oraz pozwala ustawiać maksymalną szybkość wysyłania i pobierania danych. Aplikacja stosuje precyzyjny mechanizm cachowania wolnego miejsca na dysku, szybkiego i automatycznego przywracania sesji oraz pomoc w wyborze plików. Jeśli lubisz rozmawiać z innymi osobami udostępniającymi pliki, BitSpirit 3.6 oddaje do użytku czat.

Dodatkowo, BitSpirit 3.6 obsługuje protokoły HTTP, SOCKS4 i 5 proxy, filtr IP, szyfrowanie protokołu i wsparcie sieci DHT. BitSpirit 3.6 posiada menu pl oraz możliwość dodania wielu innych wersji językowych. Przetestuj i sprawdź czy dzięki BitSpirit 3.6 download plików będzie szybszy. Wszelką pomoc znajdziesz na forum i stronach FAQ, na oficjalnej stronie programu – bitspirit.cc. Najnowszy BitSpirit 3.6 – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
BitSpirit 3.6 to darmowy program, oferowany na licencji freeware. Oznacza to, że za BitSpirit 3.6 w wersji full nie trzeba płacić ani złotówki.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich można uruchomić BitSpirit 3.6: Vista, XP, 2003, 2000 (z SP4). Potwierdzono kompatybilność BitSpirit 3.6 z Windows 7. Nie przygotowano BitSpirit 3.6 na Linux i Mac OSX.

Pobierz i sprawdź najnowszą wersję programu peer-2-peer BitSpirit 3.6. Pełna wersja dostępna jest za free. Podobne do BitSpirit 3.6 programy ściągniesz za darmo z działów peer-to-peer dla Windows, Linux i Mac.

Podobne Peer 2 Peer

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitSpirit 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie