Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitSpirit 3.3.5.275

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: ByteLinker Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 706

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitSpirit 3.3.5.275

BitSpirit to jeden z najlepszych klientów sieci BitTorrent, który oferuje masę przydatnych opcji wyróżniających ten program spośród innych aplikacji tego typu. Download BitSpirit pozwala przede wszystkim na pobieranie i wysyłanie plików, wznawianie przerwanych sesji, a także tworzenie plików torrent. Dzięki temu, że BitSpirit jest po polsku, to jego konfiguracja jest bardzo prosta i pozwala wpełni wykorzystać możliwości naszego łącza. Oprócz podstawowych funkcji, darmowy BitSpirit pozwala również m.in. na integrację programu z przeglądarką internetową, a także automatyczne wyłączenie komputera, gdy pobieranie zostanie ukończone.

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitSpirit 3.3.5.275Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie