Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitSpirit 3.3.5.275

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: ByteLinker Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 706

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitSpirit 3.3.5.275

BitSpirit to jeden z najlepszych klientów sieci BitTorrent, który oferuje masę przydatnych opcji wyróżniających ten program spośród innych aplikacji tego typu. Download BitSpirit pozwala przede wszystkim na pobieranie i wysyłanie plików, wznawianie przerwanych sesji, a także tworzenie plików torrent. Dzięki temu, że BitSpirit jest po polsku, to jego konfiguracja jest bardzo prosta i pozwala wpełni wykorzystać możliwości naszego łącza. Oprócz podstawowych funkcji, darmowy BitSpirit pozwala również m.in. na integrację programu z przeglądarką internetową, a także automatyczne wyłączenie komputera, gdy pobieranie zostanie ukończone.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitSpirit 3.3.5.275Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie