Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitSpirit 3.3.3.167

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: ByteLinker Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitSpirit 3.3.3.167

BitSpirit to ciekawy i łatwy w obsłudze klient sieci BitTorrent pozwalający pobierać i wysyłać pliki.

W programie dostępny jest kreator, który umożliwia tworzenie plików .torrent. Z dostępnych funkcji mamy obsługę połączeń proxy, ustawianie prędkości pobieranych i wysyłanych plików, filtr IP, cachowania wolnej przestrzeni na dysku, wparcie sieci DHT. Po skończonych zadaniach można ustawić automatyczen wyłączanie komputera.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitSpirit 3.3.3.167Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie