Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitLord 2.1.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitLord
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Data modyfikacji: 11.06.2012
Rozmiar: 24 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 14536

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitLord 2.1.1

BitLord jest darmowym programem do wymiany plików w sieci P2P. Z jego pomocą można wymieniać się plikami z innymi użytkownikami sieci. BitLord nie wymaga rejestracji ani skomplikowanej wiedzy komputerowej.

Jak zacząć pracę z programem BitLord?
(Przewodnik dla początkujących).

Z chwilą zainstalowania BitLord jest gotowy do pracy. Otwierając okno główne programu widzimy pasek BitTorrent Serach. Wpisując tu nazwę żądanego pliku zostajemy przeniesieni do okna „Internet” gdzie ukazują się nam wyniki wyszukiwania Google zawierające listę szukanych plików z różnych stron zawierających pliki torrent. Okno to działa jak przeglądarka a więc klikając na link zostajemy przeniesieni na stronę z torrentami i tam wybieramy plik torrent. Klikając na „Download torrent” otwiera się okno dialogowe, w którym wybieramy opcję „Otwórz”. Następnie ukazuje się okno, w którym możemy wybrać folder docelowy ściąganego pliku (domyślnie ustawiony jest folder programu BitLord). Zakończeniem jest potwierdzenie operacji kliknięciem „OK” – plik torrent zostaje uruchomiony w programie BitLord. W oknie „Internet” można uruchamiać dowolną stronę wpisując adres w pasku adresu.

W oknie głównym możemy śledzić proces ściągania – szybkość transferu, czas pozostały do zakończenia ściągania, ilość osób, od których ściągany jest plik oraz do ilu osób plik jest wysyłany, ponieważ w momencie, gdy zapuszczamy plik torrent nasz komputer jest również źródłem wymiany dla innych. Drugą część okna głównego stanowi okno przedstawiające szczegółowe informacje o każdym pliku – lokalizację na dysku, jego wielkość, statystyki ściągania (czas pozostały do zakończenia ściągania, średnią szybkość transferu), statystyki odczytu i zapisu dysku, listę peerów i seedów. W oknie tym możemy nawet odbywać pogawędki z innymi użytkownikami BitLord.

W oknie głównym możemy zarządzać plikami torrent – zatrzymywać, pauzować lub ponawiać ściąganie, ustawiać różne stopnie priorytetu ściągania, usuwać pliki z listy zadań (torrent zostaje na dysku) albo usuwać je całkowicie z pamięci komputera.

Jeśli chcemy podzielić się swoim plikiem z innymi w sieci peer-to-peer, BitTorrent posiada bardzo prostą funkcję tworzenia plików torrent. Krok po kroku możemy utworzyć plik torrent i wysłać go w świat.

BitLord jest programem peer 2 peer typu freeware. Producent ostrzega, – jeśli płaciłeś za używanie BitLord, zostałeś oszukany. Istnieje wersja płatna - BitLord Pro do ściągnięcia ze strony producenta, lecz BitLord 1.1 jest programem bezpłatnym. Ściągnij bezpłatną wersję BitLord z pobierz.pl.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitLord 2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie