Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitLord 1.01

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitLord
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 7853

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitLord 1.01

BitLord to kolejny klient sieci BitTorrent, który umożliwia na wymianę plików w Internecie, program działa w oparciu o jądro BitComet, które zostało zoptymalizowane, dzięki czemu aplikacja ta nie pochłania zbyt wiele zasobów systemowych. BitLord jest za darmo udostępniany użytkownikom na licencji freeware i pozwala na pobieranie plików, ich udostępnianie, kolejkowanie, a także wznawianie przerwanych sesji. Download BitLord umożliwia również prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami sieci, a także oferuje bardzo rozbudowany kreator konfiguracji łącza, który pozwala w detalach dopasować go do naszej sieci. BitLord jest pl dzięki czemu jego obsługa nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitLord 1.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie