Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet Ultra Accelerator 2.8.8.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Traffic Speeders
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2199

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BitComet Ultra Accelerator 2.8.8.0

BitComet Ultra Accelerator to bardzo proste narzędzie, pozwalające na przyspieszenie procesu pobierania plików oferowanego przez jeden z najpopularniejszych klientów sieci torrent, a mianowicie aplikację BitComet. Narzędzie to jest bardzo proste w użytkowaniu chociaż nie ma BitComet Ultra Accelerator po polsku. Program działa automatycznie, wystarczy go tylko uruchomić i zapoznać sie z pojawiającym się oknem. BitComet Ultra Accelerator jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy ma okazje sprawdzić jego funkcjonalność. Download BitComet Ultra Accelerator pozwala na szybsze pobieranie plików, dzięki wyszukiwaniu dodatkowych źródeł, a także na usuwanie zakończonych i uszkodzonych plików, oraz wznawianie pobierania. Wszystkie te funkcje w BitComet Ultra Accelerator są za darmo co zachęca posiadaczy BitComet do pobierania tego funkcjonalnego dodatku. Według zapowiedzi twórców program może nawet dwukrotnie przyspieszyć pobieranie plików, dlatego jest co sprawdzać. BitComet Ultra Accelerator jest dostępny na XP i Vista, jednak twórcy nie zapomnieli także o posiadaczach Windows 7, gdzie BitComet Ultra Accelerator spisuje się równie dobrze. Nie istnieje natomiast wersja BitComet Ultra Accelerator na Linux i Mac. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na szybszy download plików w BitComet, to darmowe narzędzie BitComet Ultra Accelerator na pewno ci w tym pomoże. Najnowszy BitComet Ultra Accelerator znajdziesz na pobierz.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet Ultra Accelerator 2.8.8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie