Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 2010 Beta

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2010
Rozmiar: 6,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 385

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 2010 Beta

BitComet jest znanym programem Peer-to-Peer do wymiany plików w sieci Torrent. Cechuje go szybkość i praca w tle minimalnie obciążająca system. Zwolenników nowinek ucieszy udostępnienie najnowszej wersji BitComet 2010.13.05 Beta. Przygotowano 52 wersje językowe BitComet 2010 Beta, w tym pl. Ściągnij BitComet 2010 Beta za darmo klikając zielony przycisk pod tekstem.

BitComet 2010 Beta to szybki download plików z internetu. Najnowsza wersja posiada lepszą obsługę linków magnet, automatyczne aktualizacje, lepszą współpracę z Firefoxem, obsługę wielu użytkowników Windows i stron internetowych. Tak jak poprzednie wersje, BitComet to program bezpieczny i łatwy z użyciu. Wypróbuj BitComet 2010 Beta za free.

Warto przypomnieć, że BitComet 2010 Beta to najnowszy z serii programów ale producent nie daje pełnej gwarancji stabilnego działania. Autorzy ostrzegają przez mogącymi nadal występować usterkami a także zachęcają do zgłaszania ich poprzez stronę bitcomet.com. Początkujący użytkownicy oraz osoby ceniące sobie niezawodność bardziej niż nowinki techniczne powinny wybrać najnowszą wersję stabilną. Aby pobrać najnowszą stabilną wersję BirComet przejdź tutaj.
http://pobierz.pl/programy/windows/internet/peer-2-peer/bitcomet

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows, na jakich działa BitComet 2010 Beta Vista, 2000, XP i 2003. Nie ma również problemów z instalacją BitComet 2010 Beta na Windows 7. Jak na razie nie przygotowano BitComet 2010 Beta na Linux i Mac OSX.

Pobierz BitComet 2010 Beta po polsku. Podobne to BitComet 2010 Beta pogramy do pobrania z działu P2P.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 2010 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie