Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 2009.12.23 Beta

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1402

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 2009.12.23 Beta

Program BitComet 2009 to klient Peer-to-Peer przeznaczony do wymiany plików przy pomocy protokołów BitTorrent, HTTP i FTP. BitComet 2009 umożliwia download  szybszy niż wiele podobnych programów (choć wykorzystywane metody są często uważane za agresywne, przez co program zyskał sporą grupę przeciwników i jest banowany przez niektóre programy). Aplikacja jest prosta w użyciu oraz bezpieczna – nie posiada groźnych elementów adware czy spyware. Dostępny jest BitComet 2009 w wersji pl i pięćdziesięciu innych wersjach językowych. Wypróbuj BitComet 2009 – pobierz bezpłatnie już teraz.

Program BitComet 2009 pozwala pobierać i wysyłać pliki. Dużym udogodnieniem jest możliwość podglądu pliku przed końcem pobrania (obsługiwane formaty to MP3, RMVB, WMV i QT). Nie trzeba także ustawiać w programie możliwości swego łącza – funkcja Intelligent Connection Optimization automatycznie konfiguruje ustawienia aby najlepiej dostosować pracę programu do przepustowości łącza. Inteligentne wykorzystanie cache pozwala na mniejsze zużycie dysku twardego. Użytkownicy systemy Windows XP mają także do dyspozycji funkcje automatycznej konfiguracji firewalla, ICS i protokołu UpnP. Każdy z pobieranych plików może być opatrzony wyższym lub niższym priorytetem pobierania. Ponadto BitComet 2009 full posiada obsługę DHT, multi-trackerów, UTF-8 oraz UDP Tracker Protocol v2. Wypróbuj BitComet 2009 za free.

BitComet 2009 pl pozwala na download przez protokoły HTTP i FTP – program znajduje większą ilość klientów a przez to pobieranie jest efektywniejsze. Przed lub w czasie ściągania można zmienić nazwę pliku. Program do pobierania torrentów BitComet 2009 automatycznie znajduje lustrzane serwery dla ściąganych plików – dane z tych serwerów pobierane są równocześnie, dzięki czemu w BitComet 2009 speed pobierania wzrasta nawet o 300%. Dodatkowo, każdy plik dzielony jest na kilka części a każda z nich pobierana jest osobno – to z kolei przyspiesza download pięciokrotnie. Oczywiście można konfigurować szybkość pobierania i wysyłania danych. Nie musisz się martwić o odnajdywanie torrentów – program posiada wbudowane okno szukania BitComet Search.

Przypominamy, że wersje Beta aplikacji przeznaczone są przede wszystkim do celów testowych. Nie są to wersje stabilne i mogą, w najgorszych wypadkach, spowodować utratę danych. Decydując się na BitComet 2009 i download pliku instalacyjnego pamiętaj, że możesz, a nawet powinieneś  zgłaszać usterki do producenta (szczegóły na www.bitcomet.com). Aby pobierać oryginalne oprogramowanie, pamiętaj o poprawnej pisowni programu, nie pisz nazwy osobno - Bit Comet oraz  uważaj na angielska pisownię, najczęstsze błędy to: BitComet dowload, BitComet downlaod. Jeśli używając BitComet 2009 napotkasz problem, możesz odwiedzić forum Pobierz.pl i porozmawiać o BitComet i innych programach P2P albo wejść na stronę producenta i odnaleźć BitComet 2009 faq i tutoriale po angielsku (www.bitcomet.com).

Licencja
BitComet 2009 do pobrania jest na licencji freeware, czyli zupełnie za darmo z zastrzeżeniem używania go do celów niekomercyjnych.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa BitComet 2009 full to Windows Vista, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003. Oficjalnie potwierdzono kompatybilność  BitComet 2009 full i Windows 7. Nie ma BitComet 2009 na Linux.

Najnowsze wersje innych znanych klientów P2P znajdziesz w dziale Peer-to-Peer - oprócz BitComet 2009 uTorrent, BitTorrent, Ares i inne.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 2009.12.23 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie